Edebiyat

Genç Bir Yazardan Fantastik Bir Roman!

kristal-kilicSize ilginç bir olaydan bahsedeceğim. Bahsedeceğim olayın baş kahramanı genç bir yazar. Genç yazar deyince aklımıza ilk kitabını 16 yaşında yazan Christopher Paolini gelebilir fakat bu yazar arkadaşımız çok daha genç. Kendisi fantastik kurguya Kılıç-Büyü tarzı kitaplar okuyarak başladığını söylüyor ve en çok okuduğu serinin de Unutulmuş Diyarlar’ın ünlü kahramanı Drizzt Do’Urden olduğunu mutlulukla belirtiyor. İlk romanını yazmaya bu heyecanla başlıyor. Çok sevdiği Drizzt’in romanlarını kendisine örnek alıyor ve kendisi de maceralarla dolu bir kitap yazmaya başlıyor. Bu kitabı yazmaya başladığında ise yaşı henüz 12. Böylece 12 yaşında ilk romanını tamamlıyor.

Bahsettiğimiz genç yazar arkadaşımız Eren Demir. Evet, kendisi henüz 13 yaşında ve gelecek vaadeden bir yazar. İlk kitabı olan “Kristal Kılıç” da bu ay yayınlandı. Henüz çok genç olmasına rağmen iyi bir iş çıkarmış.

Bu kitabı Drizzt’in Maceralarına benzetebilirsiniz fakat kendisi bu durumdan hiç gocunmuyor ve hatta gurur duyuyor. Eğer siz de bu tür maceraları seviyorsanız bu kitabı mutlaka okumalısınız.

Eren’i tebrik ediyoruz ve elinden kalemi hiçbir zaman düşürmemesini diliyoruz.

Kitabın künyesine ve bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir  Ejderha Mızrağı'nda Kayıp Tarihçeler Serisi Sorunsalı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu