Oyun Haberleri

The Witcher 3’ün Oyun Yönetmeni Cyberpunk 2077 Oyununa Katıldı

2015 yılında CD Projekt Red tarafından yayınlanan ve o yıl neredeyse tüm Game of the Year ödüllerini alan The Witcher 3: Wild Hunt‘ın yönetmeni Konrad Tomaszkiewicz, Cyberpunk 2077 oyununun Yaratıcı Direktörü oldu.

Geçtiğimiz günlerde Cyberpunk 2077’nin baş yazarı ve yaratıcı direktörlerinden olan Sebastian Stepien‘in Blizzard’a geçmesi sonrasında Tomaszkiewicz bu boşluğu doldurdu.

Cyberpunk 2077’nin Baş Yazarı Blizzard’a Uçtu

Konrad Tomaskiewicz, Sebastian Stepien ve Mateusz Kanik ile birlikte Witcher 3’ü yaratan kişilerden birisiydi. Konrad Tomaszkiewicz’in yeni konumu resmen duyurulmadı ancak kendisinin LinkedIn hesabında yaptığı değişiklikle bu durum ortaya çıktı.

2004 yılında CD Projekt Red firmasında çalışmaya başlayan Konrad Tomaszkiewicz, 2007 yılında ilk Witcher oyunundan beri Witcher dünyasının içindeydi. Şimdi Witcher’da edindiği tecrübeleri Cyberpunk 2077 oyununa aktaracak.

Dünya, Cyberpunk 2077’ye Ne Kadar Hazır?

Oyunun ne zaman çıkacağı hâlâ açıklanmadı ancak Cyberpunk 2077’nin Haziran ayında Los Angeles’ta düzenlenecek E3 Fuarı‘nda gösterileceği belirtildi. Yani Haziran ayında bir çıkış tarihi öğrenebiliriz. Aynı zamanda Hem Konrad Tomaszkiewicz’in ekibe katılması hem de E3’te yeni görüntülerin gösterilecek olması oyunun daha tam hazır olmadığının da sinyallerini veriyor.

Gelişmeleri takip ediyor ve heyecanla bekliyoruz, göreceğiz.

İlginizi Çekebilir  Fallout 76 Gelene Kadar Fallout: New California Verelim

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu