Video Galeri

Yüzüklerin Efendisi Filmini Wes Anderson Yönetseydi…

Yapay zeka, son dönemde Wes Anderson’ın renk paletine merak salmış durumda. Star Wars’tan sonra Yüzüklerin Efendisi de Wes Anderson ellerinde nasıl görünürdü görmüş olduk.

Pastel renkleri ve kendisine has çekimleriyle sinemada farklı bir kadraj yaratan Wes Anderson, geçtiğimiz günlerde yapay zekanın konusu oldu. Yapay zeka ile hazırlanan Star Wars by Wes Anderson fragmanı oldukça ilgi çekti. Şimdi de Yüzüklerin Efendisi filmini Wes Anderson yönetseydi fikriyle bir fragman yarattılar.

Midjourney ile yaratılan fragmanda yine ünlü oyuncular ile birlikte Wes Anderson’ın favori ismi Owen Wilson yer alıyor. Timothee Chalamet, Tom Holland, Bill Murray, Jason Schwartzman, John C. Reilly, Nicholas Hoult, Oscar Isaac, Tilda Swinton, Edward Norton, Willem Dafoe, Asa Butterfield, Steve Carell gibi oyunculara filmde roller verilmiş. Doğrusu çok da yakışmış. 😂

Yapay zeka belli ki bu aralar Wes Anderson paleti ve kadrajıyla ünlü filmleri bizlere taşıyacak. Açıkçası bu tonlarda ve bu kadroyla yeni bir Yüzüklerin Efendisi filmini bayıla bayıla izlerim. Hele ki Bill Murray bu kılıkta bir Gandalf olursa oldukça da eğlenceli olur.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.