Video Galeri

Netflix’in Sabrina Uyarlaması Zombieler, Siyah Kediler ve Cadılar Bayramı Objeleri ile Dolu

Sabrina’nın Cadılar Meclisi’ne hoşgeldiniz. Büyüler işe yaradı, Chilling Adventures of Sabrina’nın fragmanı yayınlandı. Netflix’in merakla beklenen yeni orijinal dizisi Ekim’de gösterime girecek.

Netflix, genç cadı Sabrina’nın korku ve büyü dolu maceralarını karanlık ve esrarengiz bir tonda anlatan Chilling Adventures of Sabrina‘nın fragmanını izleyicilerle paylaştı. Bir süredir tanıtımları yapılan dizide Sabrina, bir taraftan kendisini, ailesini ve insanlığı tehdit eden kötücül varlıklara karşı savaşırken, diğer taraftan da yarı insan yarı cadı olarak bir denge yakalamaya çalışıyor.

Rosemary’nin Bebeği ve The Exorcist gibi kült yapımların ekseninde ilerleyen dizi uyarlamasında Riverdale dizi sorumlusu ve Archie Comics CCO’su (Chief Creative Officer) Roberta Aguirre-Sacasa dizinin senaryosunu kaleme alırken, yürütücü yapımcı kadrosunda Greg Berlanti, Sarah Schechter, Archie Comics CEO Jon Goldwater ve Lee Toland Krieger ile birlikte görev yapıyor.

Warner Bros. ve Berlanti Productions imzasını taşıyan dizinin oyuncu kadrosunda yer alan isimler ise şöyle: Kiernan Shipka, Miranda Otto, Lucy Davis, Ross Lynch, Michelle Gomez, Chance Perdomo, Jaz Sinclair, Richard Coyle, Tati Gabrielle, Adeline Rudolph, Abigail Cowen, Lachlan Watson, Bronson Pinchot and Gavin Leatherwood. Dizi 26 Ekim’de izleyici ile buluşacak.

İlginizi Çekebilir  Christopher Nolan'ın Filmi Tenet'in Yeni Fragmanı Yayınlandı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu