Video Galeri

İyi Oyun Filminin İlk Fragmanı Yayınlandı

Son dönemde sinema sektörünün de ilgisini çeken E-Spor heyecanı beyazperdeye “İyİ Oyun” filmi ile geliyor. 2 Kasım’da vizyona girecek olan dünyanın ilk E-Spor temalı gençlik filmi “İyi Oyun”un ilk fragmanı yayınlandı.

E-Spor dünyasının kapılarını açan İyi Oyun‘da; Cenk liseyi yeni bitirmiş genç bir çocuktur. Evin yükünü tek başına omuzlayan annesine yardım etmeye çalışan Cenk, yarı zamanlı çalıştığı internet kafede başkaları adına para ile oyun oynar. Fakat bir gün yeni kurulan bir takımın menajeri tarafından keşfedilince kendisini bambaşka bir dünyanın içerisinde bulur.

Profesyonel oyun dünyasının içerisinde takım arkadaşları Batu, Naz, JJ, Aslan ve koçları Özer ile birlikte zorlu bir yolculuğa çıkan Cenk turnuvayı kazanmak için çabalar.

Umut Aral’ın yönetmenliğini üstlendiği İyi Oyun filminin senaryosunu Emre Sirel yazdı. Hakan Baş, Alper Çağlar ve Doruk Acar’ın yapımcı; Kemal Çömelek ile Kerem Bürsin’in ortak yapımcı olduğu filmin 12 Ekim olarak duyurulan çıkış tarihi 2 Kasım olarak ertelendi.

İlginizi Çekebilir  Fan Yapımı Game of Thrones Fragmanı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu