Video Galeri

820 Yıllık Uykusundan Uyanan Raizel’in Savaşı Başlıyor – Noblesse

Crunchyroll, orijinal sonbahar anime serilerinden Noblesse‘nin fragmanını yayınladı.

Jeho Son and Kwangsu Lee‘nin doğaüstü web çizgi serisinden anime dünyasına kazandırılan Noblesse, her ne kadar okul ortamında geçse de olayları pek de o kadar masum değil. Başrolünde 820 yıllık uykunun ardından gözlerini yeniden açan Raizel‘i izleyeceğimiz Noblesse‘yi Yasutaka Yamamoto ve Shunsuke Tada yönetti.

YouTube player

“Cadis Etrama di Raizel, 820 yıllık uykusundan uyanır. Saf kan bir soylu ve tüm soyluların koruyucusu olan Noblesse ünvanına sahiptir.

Hizmetkarı Frankenstein, Raizel’i korumak için, onu sınıf arkadaşları aracılığıyla insan dünyasının basit ve günlük rutinlerini öğreneceği Ye Ran Lisesi’ne kaydettirir.

Ancak dünyayı ele geçirmeyi planlayan gizli bir topluluk olan Union, modifiye edilerek güçlendirilmiş insanları Raizel’in üzerine salar ve etrafındakileri korumak için özel güçlerini kullanmasına neden olur. 820 yıllık entrikanın ardından, Raizel’in uykusunun ardındaki sırlar ortaya çıkar.”

Karakter dizaynları Akiharu Ishii, müzikleri Sayaka Harada‘ya ait olan anime serisinin kadrosunda; Tarusuke Shingaki (Cadis Etrama di Raizel) Daisuke Hirakawa (Frankenstein), Kousuke Onishi (M-21), Ryota Iwasaki (Tashiro Yusuke) ve Yohei Hamada (Kase Manabu) bulunuyor.

Bol bol özel güç savaşlarını izleyeceğimiz anime, Ekim ayında Crunchyroll‘de yayınlanacak.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  The Witcher Dizisinden İlk Fragman Yayınlandı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.