Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Zoe Kravitz, Yeni Batman Robert Pattinson’ı Övdü

Zoe Kravitz, Yeni Batman Robert Pattinson’ı Övdü

Matt Reeves’in yönetmen koltuğuna oturduğu yeni Batman filminde yer alan Zoe Kravitz, Robert Pattinson’ın performansını övgüye boğdu.

Birkaç yıl önce prodüksiyon cehenneminden sağ kurtulan yeni Batman serisi, Matt Reeves’e emanet edilmişti. Gelgitlerle uğraşan yeni seri birçok önemli oyuncuyu da kadrosuna katmıştı. Bunlardan biri de Robert Pattinson’dı.

Twilight serisinde canlandırdığı Edward karakteri üzerine yapışan Pattinson, yıllar içerisinde birçok önemli filmde rol alıp kendini geliştirdiğini bizlere göstermişti. Tartışmalara sebep olsa da Pattinson’ın ortaya koyacağı Batman performansını oldukça merak ediyorum.

Bu merak bir süre daha devam edecek. Yeni bilgilerin DC’nin online etkinliği FanDome’da giderilmesi bekleniyor. Ancak Happy Sad Confused’a röportaj veren Zoe Kravitz’in açıklamaları yüreğimize su serpti diyebiliriz.

Kravitz, “Muhteşem, o gerçekten de Batman. Kostümünü giydiğinde Batman oluyor. Önümden Batman’in geçmesine bir türlü alışamamıştım. Çünkü hepimiz bu karakterle büyümüştük. Sürekli olarak ‘cimcikle beni, bu gerçek mi?’ anı yaşadım. O gerçekten muhteşem bir iş çıkarıyor.” sözlerine yer verdi.

İlk başlarda ben de Robert Pattinson’ın, Batman seçilmesini ilginç bulmuştum. Ancak filmografisindeki eksik filmleri tamamlayıp son yıllardaki başarılı performanslarını izlediğimde (Good Time ve Lighthouse gerçekten çok iyi iki filmdi), düşüncem bu işin ilerleyebileceği yönüne kaymıştı.

İlginizi Çekebilir  Disney, Yeniden Çevrilen Filmlerinden 7 Milyar Dolar Kazandı!

Bakalım Reeves’in elindeki yeni Batman serisi Robert Pattinson, Zoe Kravitz, Paul Dano, Andy Serkis, Jayme Lawson, Peter Sarsgaard gibi önemli oyuncuların etkisiyle nasıl bir iş çıkaracak?