Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Yüzüklerin Efendisi Kadrosu Canlı Yayında Buluşuyor

Yüzüklerin Efendisi Kadrosu Canlı Yayında Buluşuyor

Karantina sürecince popüler filmlerin oyuncularını Youtube yayınlarında bir araya getiren Josh God, Yüzüklerin Efendisi (The Lord of the Rings) kadrosunu da ekrana getirecek.

“Yüzük Kardeşliği”ne bağlanmak isteyen Josh Gad, bu dev buluşma için “The Goonies” yayınına da katılan “Samwise Gamgee” Sean Astin‘den yardım istedi. Astin‘e “Sayısız kez Orc ordusuyla savaştın, Uruk-hai‘nin pençesinden kaçtın, Shelob‘u yaraladınız, dünyanın en güçlü yüzüğünü yok etmek için Gollum‘dan kaçtınız, Elijah Wood‘u aramak ne kadar zor olabilir” diyen Josh Gad, kısa sürede amacına ulaştı.

Dijital buluşmanın provası niteliğindeki bağlantıda; Lord of the Rings serisinden “Frodo” Elijah Wood, “Merry Brandybuck” Dominic Monaghan, “Pippin Took” Billy Boyd ve “Legolas” Orlando Bloom bir araya gelirken, final vuruşunu “Gandalf” Ian McKellan yaptı.

“Return of the Kings” adlı “Yüzüklerin Efendisi” buluşmasını, dijitalden de olsa filmdeki yüzleri yıllar sonra aynı ekranda görmek isteyen LOTR hayranları için 31 Mayıs günü Türkiye Saati ile 19.00‘da gerçekleşecek. Başka sürprizlerin de beklendiği yayını buradan izleyebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir  Batman Filminin Batmobil'i de Göründü