Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Yüzüklerin Efendisi Dizisinin Başrol Oyuncularından Will Poulter Diziden Ayrıldı

Yüzüklerin Efendisi Dizisinin Başrol Oyuncularından Will Poulter Diziden Ayrıldı

Amazon’un Yüzüklerin Efendisi (The Lord of The Rings) dizisinin başrol oyuncularından Will Poulter, projeden ayrılmak zorunda kaldı. Dizinin oyuncunun yerini doldurması gerekecek.

Variety’ye konuşan bir kaynağa göre, yüksek bütçeli diziye eylülde katılan Poulter, programındaki çakışmalardan dolayı projeden ayrıldı.

Poulter’in J.R.R. Tolkien’in romanlarından uyarlanan dizide canlandıracağı karakterle ilgili detaylar ortaya çıkmamıştı ancak başrollerden biri olacağı biliniyordu.

Yüzüklerin Efendisi Dizisinin Başrol Oyuncularından Birisi Belli Oldu

Şu anda dizinin oyuncu kadrosunda Game of Thrones’un önemli bir karakterini (Benjen Stark -edn) canlandıran Joseph Mawle, Markella Kavenagh ve Ema Horvath yer alıyor.

Amazon dizisinin çekimlerine 2020’de Yeni Zelanda’da başlanacak. Peter Jackson’ın Yüzüklerin Efendisi üçlemesi de Yeni Zelanda’da çekilmişti.

Yüzüklerin Efendisi Dizisinin Çekileceği Ülke Belli Oldu

Bir milyar dolara mal olacağı düşünülen dizi, Star Trek 4’ü yazan JD Payne ve Patrick McKay tarafından hazırlanıyor. Ayrıca Game of Thrones’un senaristi Bryan Cogman projeye danışmanlık yapmak için imza attı. Bunun yanında Jurassic World: Yıkılmış Krallık (Jurassic World: Fallen Kingdom) filminin yönetmeni JA Bayona da birkaç bölümün yönetmenliğini üstlenecek.

İlginizi Çekebilir  BAFTA Ödülleri 2017'nin Adayları Açıklandı

Dizideki olaylar, Orta Dünya’da İkinci Çağ sırasında geçecek ve hem sinema üçlemesinde hem de romanlarda yaşananların öncesini anlatacak.

Kaynak: Independent, ComingSoon