Sinema Haberleri

Yönetmen Bryan Singer, Jules Verne için X-Men’e Ara Verecek

bryan-singer-banner

X-Men serisinin ünlü yönetmeni Bryan Singer, bilimkurgunun büyük ismi Jules Verne‘in eserini uyarlamak için X-Men’e ara verecek.

2000 yılında vizyona giren ilk X-Men filminden bu yana projede yönetmen ve yapımcı olarak devam eden Bryan Singer, yeni film projesini açıkladı.

Bryan Singer, Instagram’da paylaştığı fotoğraf ile Jules Verne’in ölümsüz eseri “Denizler Altında 20.000 Fersah”ı film yapacağını müjdeledi.

bryan-singer-denizler-altinda-20000-fersah

Yazdığı yazıda ise; “50. doğum günüm ve sonunda, bir sonraki filmimin senaryosu için son dokunuşları tamamladım. Bu hikaye çocukluğumdan beri anlatmak istediğim bir hikayeydi. Her yaş için epik ve duygusal bir hikaye olacağına söz veriyorum. Benim için de çok değerli bir macera. X-Men evrenini bırakmıyorum. X-Men: Apocalypse ve sonrası konusunda çok heyecanlıyım.” dedi.

Jules Verne’in Denizler Altında 20.000 Fersah isimli eserini yakın zamanda sinemaya uyarlamak için David Fincher da girişimlerde bulunmuştu ancak bu proje Bryan Singer’a nasip olmuş. Senaryo Dan Studney ve Rick Sordelet ile birlikte hazırlamışlar.

X-Men: Apocalypse’ten sonra kısa bir süre X-Men filmi göremeyeceğiz ama Singer’ın da dediği gibi X-Men devam edecek.

 

İlginizi Çekebilir  Steven Spielberg, Star Wars'u Ready Player One'a Almaya Çalışmış Ama Başaramamış!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu