Sinema Haberleri

Yeni X-Men Filmlerinde Kozmik Elementler Olabilir

X-men Karakterler

Bryan Singer, sıradaki X-Men filmlerine kozmik elementler eklenebileceğine dair ilk açıklamayı yaptı.

Disney’in MCU serisi biraz yavaş da olsa, filmlerine kozmik elementleri yedirmeye başladı. Guardians of the Galaxy ve Thor ile başlayan bu eklentiler, Ant-Man’de izleyiciye garip gelmemişti. Sıradaki Doctor Strange filmi ile kozmik olaylara daha yakından bakabileceğiz.

İlgili Makaleler

x-men-cosmic

Bu atak karşısında X-Men filmlerinin yönetmeni Bryan Singer sessiz kalamadı ve ilk defa açıklamada bulundu. Fandango’ya açıklamada bulunan Singer, açıklamasında “Bu soruyu ilk defa bu kadar açık cevaplıyorum ama söylemem gerek. X-Men evreninin henüz keşfetmediğimiz uzaylı ve yıldızlararası bir tarafı var. Çizgi roman okuyucuları bunu çok iyi biliyor. Bana göre filmlerde bu kozmik elementleri kullanmak eğlenceli olacak. Çünkü büyük bir Star Wars ve Star Trek hayranıyım ve X-Men evrenini keşfederken bu tarz elementleri kullanmak görsel olarak oldukça heyecan verici olacaktır” dedi.

Peki bu ne anlama geliyor? İlerleyen yıllarda izleyeceğimiz X-Men filmlerinde Shi’ar Empire, The Brood ve Dark Phoenix Saga gibi hikayeleri görebileceğimiz anlamına geliyor. X-Men hayranı olmasam da, bu hikayeleri sinemada izlemek keyif verici olacaktır.

İlginizi Çekebilir  Marvel Dünyasının Çizgi Roman Gerçekleri

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. Bu kozmik işlere girmeleri çok iyi oldu, araya bir de Silver Surfer sıkıştırsalan ne güzel olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu