Sinema Haberleri

Yeni Vampire Hunter D Filmi Yolda

vampire-hunter-d-banner

“Elime konuş” lafına hayat veren, yarı-vampir yarı-insan Vampire Hunter D, bir kez daha izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor.

Kaliforniya menşeli yapım şirketi Unified Pictures projeyi üstleniyor.

İlgili Makaleler

Anime News Network’ün haberine göre, yapım aşamasına Japon CGI stüdyosu Digital Frontier da (Resident Evil: Degeneration) ortak olacak. Ayrıca, Vampire Hunter D’nin yazarı Hideyuki Kikuchi ve Vampire Hunter D: Bloodlust’ın yönetmeni Yoshiaki Kawajiri de projede yer alacak.

vampire-hunter-d-hand

Yeni filmle ilgili şuan için pek fazla bilgi yok ama Unified Pictures yapımcısı Scott McLean, 2 Temmuz’da gerçekleşecek Anime Expo’da senaryoyla ilgili birçok detayın hayranlarla paylaşılacağını belirtti. Gençliğinden beri Vampire Hunter D hayranı olduğunu söyleyen McLean, D’nin hikayesine yeni bir pencere açacakları için oldukça heyecanlı olduğunu da ekledi.

vampire-hunter-d

1983 yılında yazar Kikuchi tarafından kaleme alınmaya başlanmış seride bir vampir avcısı olan D’nin kanlı ve karanlık hikayesini okuyoruz. 1985 yılında animeye uyarlanan seri, 2000 yılında çıkan OVA’sı ve filminin ardından sessizliğe bürünmüştü. Ta ki Unified Pictures’dan gelen bu güzel habere kadar.

İlginizi Çekebilir  DC'nin "Sert Kızlar" Filmi Birds of Prey'in Çıkış Tarihi ve Kadrosu Açıklandı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu