Sinema Haberleri

Yeni Transformers Filmlerinin Vizyon Tarihleri Belli Oldu

transformers-banner

Transformers serisi dünyamıza yardım eden Autobotlar’ın metalik maceraları devam edecek. Üç yeni Transformers filminin yolda olduğu açıklandı.

Hasbro yaptığı basın açıklamasıyla, Transformers 5,6 ve 7’nin vizyon tarihlerini duyurdu.

Michael Bay‘in tekrar yönetmen koltuğuna oturacağı ve patlatabileceği ne varsa patlatmaya devam edeceği Transformers 5, 2017 yılında vizyona girecek. Autobot ekibinden Bumblebee’ye odaklanacak bir film 2018‘de ve Transformers 7 de 2019‘da izleyiciyle buluşacak. Her bir filmin yaz aylarında vizyona girmesi bekleniyor.

bumblebee

Tahminen bu duyuru, Marvel örneğinden yola çıkılmış Transformers ortak evrenine doğru atılan bir adım. Filmlerin gişe hasılatını göz önünde bulundurursak bu beklenen bir hamleydi. Transformers eleştirmenlerden bir türlü geçer not almayı başaramamış bir film dolayısıyla üst üste üç sene vizyona giren filmler ve ortak evren Hasbro için nasıl bir sonuç çıkaracak hep birlikte göreceğiz.

İlginizi Çekebilir  Cloverfield 2 - 10 Cloverfield Lane Fragmanı Yayınlandı

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. transformers filmlerinde hep çok iyi bir fikir oluyor ama sonra bir şekilde hevesimin kursağımda kaldığını hissediyorum. robot savaştırıyoruz diye lüzumsuz patlamalar ve ağır çekimler olması da cabası, eyvallah gözümüz doyuyor ama başka yerlerde eksiklik hissediyor insan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu