Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Yeni Time Machine Uyarlamasının Başına Andy Muschietti Geçti

Yeni Time Machine Uyarlamasının Başına Andy Muschietti Geçti

IT filmini yöneten Andy Muschietti, H.G. Wells’in Time Machine (Zaman Makinesi) adlı kitabının yeni film uyarlamasının başına geçti.

Stephen King’in It adlı kült eserini başarılı bir şekilde beyaz perdeye uyarlayan Andy Muschietti’nin manga serisi Attack on Titan’ı yöneteceği haberini sizinle paylaşmıştık. Yeni gelen bilgilere göre, Muschietti H.G. Wells’in klasikler arasında yer alan romanı “The Time Machine”in (Zaman Makinesi) yeni film uyarlaması için de anlaştı.

Warner Bros., Paramount Pictures ve Appain Way ile Leonardo DiCaprio’nun ortak yapımı olacağı belirtilen filmde Andy Muschietti’nin yapımcı kardeşi Barbara Muschietti de görev alacak.

Nesillerin bilimkurgu hayalini simgeleyen Zaman Makinesi romanı daha önce 1960 ve 2022 yıllarında olmak üzere iki kez beyazperdede yer almıştı. Guy Pearce’nin başrolde yer aldığı 2002 yapımı filmin yürütücü yapımcısı Arnold Leibovit’in yeni uyarlamada da yapımcılar arasında olacağını belirtelim.

It: Chapter 2′nin çalışmalarını sürdüren, Attack On Titan uyarlaması için adı geçen, Robotech filmini yapacağı belirtilen ve Time Machine‘i de alan Andy Muschietti’nin bu birbirinden büyük yapımlara nasıl yetişeceği merak ediliyor.

İlginizi Çekebilir  Voldemort Filmi Geliştiren Warner Bros.'un Gözü Stranger Things Oyuncusunda