Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Yeni Spider-Man Aranıyor!

Yeni Spider-Man Aranıyor!

spider-man

Bir kez daha Spider-Man’i kimin oynayacağı tartışılmaya başlandı. Ortaya çıkan söylentilere göre şu an 2 kuvvetli aday bulunuyor.

Hatırlarsanız, geçtiğimiz haftalarda Marvel ve Sony Pictures arasında süregelen hararetli konuşmalar tatlıya bağlanmıştı. Spider-Man’i yeni Avengers filmlerinde görebileceğiz! Daha önce Spider-Man Resmen Marvel Cinematic Universe’e Katıldı başlıklı haberimizle bu güzel duyuruyu sizlerle paylaşmıştık.

Disney önderliğinde çekilen Marvel filmlerinin (Marvel Cinematic Universe) gidişatı uzun zamandır belli. Efsanevi Civil War hikayesinin ardından, Infinity Wars ile kozmik boyutta bir dövüşe şahit olacağız.

Bu süreç içerisinde kafalardaki en büyük soru işareti ise Spider-Man idi. Hadi, Avengers serisini bir kenara bırakalım. Civil War hikayesinin belki de, kırılış noktalarından biri Spider-Man/Peter Parker’dır. O olmadan, film istenilen etkiyi yaratamazdı.

Marvel’ın yeni filmlerdeki söz hakkının daha fazla olacağı açıklandı. Bu yüzden Sony-Disney ortak yapımı Spider-Man filminde, yeni bir oyuncu seçilmesi gerekiyor. Haliyle arayışlar hızlandırıldı.

dylan-logan-gorsel

Marvel’ın kafasında 2 isim var. The Maze Runner’dan hatırlayacağınız Dylan O’Brien ya da Fury filmi ile dikkatleri üzerine çeken Logan Lerman’ın yeni Spider-Man olacağı söyleniyor. Henüz konu hakkında resmi bir duyuru yok.

İlginizi Çekebilir  BAFTA 2019 Adayları Açıklandı

Bugüne kadar 2 farklı Spider-Man hikayesi izledik. Spider-Man hikayeleri sıfırlanacak olmasına karşın yeni bir köken filmiyle karşılaşmayacağız. Bunun yerine Spider-Man’in Captain America: Civil War filminden giriş yapacağı belirtiliyor. Sony’nin yeni Spider-Man filmi için yönetmen arayışlarına girdiği de söylenenler arasında.