Sinema Haberleri

Yeni South Park Filmleri Çekilebilir

Comedy Central’ın bağlı olduğu ViacomCBS yöneticileri, South Park için yeni filmlerin artık gelmesi gerektiğinin kararını verdi. Peki Parker ve Stone ikilisi film çekmek isteyecek mi?

1997 yılından bu yana Comedy Central’da yayınlanan ve 23 sezonu ve 300 bölümü deviren South Park için yeni kararlar alınacak gibi gözüküyor. Bugüne kadar sadece 1999 yılında bir tane uzun metraj filmi çekilen, sivri dilli animasyon serisi için yeni filmler geliyor olabilir.

Marvel Studios’a bağlı animasyon biriminde ikinci başkanlık yapan Grant Gish, bu ay sonu itibariyle ViacomCBS için çalışmaya başlayacak. Henüz işine tam başlamadı ama Beavis and Butt-Head ve Ren & Stimpy dizilerinin yeni bölümleri için ön ayak oldu bile. Şimdiki hedef South Park filmleriymiş.

Grant Gish, işe başladığı gibi South Park’ın yaratıcısı olan ikili Matt Stone Trey Parker ile bir görüşme düzenleyeceği öğrenildi. Serinin daha da büyümesi adına birkaç filmlik bir proje düşünüldüğü belirtiliyor.

Matt Stone ve Trey Parker, 2011 yılından sonra Book of Mormon adını verdikleri müzikale daha fazla yoğunlaşmayı tercih etmişlerdi. South Park sezonları zamanında yayınlansa da bölüm sayıları azalmış ve randımanı da düşmüştü. Ancak son bir iki sezondur South Park’ın yeniden şahlandığını söyleyebiliriz. Bu hızla beraber birkaç South Park filmi de fena olmazdı.

İlginizi Çekebilir  Teen Titans GO! 3 Ağustos’ta Gösterime Giriyor

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu