Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Yeni Mad Max Filminde Genç Furiosa’yı Kim Oynayacak?

Yeni Mad Max Filminde Genç Furiosa’yı Kim Oynayacak?

Yönetmen George Miller‘ın hazırlıklarını sürdürdüğü yeni Mad Max filminde genç Furiosa‘ya odaklanacak bir öncül hikayenin anlatılacağı doğrulanmıştı. Yapımın kadrosunu oluşturmaya çalışan tecrübeli yönetmenin genç Furiosa için Jodie Comer‘ı istediği konuşuluyordu ki Anya Taylor- Joy da potaya girdi.

Anya Taylor-Joy – Charlise Theron

Geek WorldWide‘da yer alan bilgilere göre; Mad Max: Furiosa filminde genç Furiosa rolü için Killing Eve‘den Jodie Comer‘ın adı geçiyordu. Mad Max: Fury Road‘da Charlize Theron‘ın canlandırdığı Furiosa karakterinin geçmişini canlandırması istenen Comer‘da kesinlikle genç Furiosa tipi var.

Ancak yeni gelen haberler New Mutants dizisinin yıldızlarından Anya Taylor-Joy’un, Comer‘in rakşbş olduğu yönünde. Variety, Koronavirüs salgını nedeniyle evinde olan George Miller‘ın, Skype üzerinden genç aktrisle görüştüğünü yazdı. Ünlü yönetmenin genç Furiosa rolü için kimi seçeceği merak ediliyor.

Jodie Comer – Richard Madden

Öte yandan Cinderella ve Rocketman‘de rol alan Richard Madden‘ın ise “parlak krom zımbalarla dikilmiş derin bir alın yarası olan melek yüzlü yakışıklı bir adamı” canlandırması planlanıyor. Aquaman‘den Yahya Abdul-Mateen 2 de Mad Max: Furiosa‘nın oyuncular listesinde bulunuyor.

İlginizi Çekebilir  Brendan Fraser, The Mummy Serisine Dönmeye Hazır