Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Yeni Jumanji Filmi, Yeniden Yapım Olmayacak

Yeni Jumanji Filmi, Yeniden Yapım Olmayacak

jumanji-banner

Jumanji, hem Robin Williams gibi usta bir aktörün oyunculuğuyla hem de fantastik senaryosu ile 90’lı yılların çocuklarının gönlünde taht kurmuş bir film.

Yeni Jumanji filminin başrolünde oynayacak olan Dwayne Johnson, yeni filmle ilgili içimizi biraz olsun ferahlatan bir açıklama yaptı: “Yeni Jumanji filmi, eski filmin yeniden yapımı olmayacak!”

Açıkçası son yıllarda çıkan “remake” (yeniden yapım) filmler, eskilerin anısını bile silecek kadar, eski filmleri raflarında döndürecek kadar hayal kırıklığı yaratmışken 1995 yapımı Jumanji’nin yeniden yapımını görmeyi de yürek kaldırmazdı. Üstelik merhum aktör Robin Williams’ın anısına da saygısızlık olurdu.

jumanji

Fast & Furious filminin çekimlerinin bitiminin ardından özel bir uçak ile Jumanji filminin çekimlerine giderken fotoğraf çektiren Dwayne Johnson; “Yeni Jumanji filminin çekimleri için Kevin Hart ve Jack Black’in yanına gideceğim ve yeni nesili Jumanji ile tanıştıracağız,” dedi ve sonra yüreğimize su serpen açıklamayı yaptı. “Bir yeniden çekim yapmıyoruz, bunun yerine Jumanji hikayesinin devamına odaklanacağız.”

View this post on Instagram

Finished strong and on to the next. That's an officially wrap on #FastAndFurious8. Thank you to our director @fgarygray for the vision and execution. Thank you UNIVERSAL for being tremendous partners as always, thank you to all my fellow co-stars for the daily effort and grind. Scott Eastwood you handsome sumbitch! Natalie Emmanuel I have a cold Budweiser ready for you and Tyrese Gibson you still have the biggest smile and forehead I've ever seen.😂 And a huge THANK YOU to our hard working production crew – the backbone of our business. Your kind words meant a lot to me last night – thank you! In the end, we all rallied, as great teams do, kicked ass and will deliver an amazing movie to the world. Proud of our entire FAST FAMILY. And now in two weeks I'll reunite with ol' friends Kevin Hart & Jack Black and we have the honor to introduce a whole new generation to the amazing world of #JUMANJI. *(for the record we are NOT making a reboot, but rather a continuation of the awesome JUMANJI story). It's also crazy to me how much me, Kev and Jack look like triplets when we're together. 👶🏽👶🏻👶🏿. Man this is gonna be FUN. #WheelsUp #ThatsAWrap #FromFastAndFurious #StraightIntoJumanji #BigBrownBaldTattooedMan #DarkChocolateComedicRockStar #BrillaintCrazyCurvyCaucasion #TheseHashtagsAreRidiculous #INeedSleepAndCARBS #ButIWillSettleForTequila

A post shared by therock (@therock) on

Dwayne Johnson, daha önce yaptığı bir Instagram paylaşımında da 1995 yapımı filmde Robin Williams tarafından canlandırılan Alan Parrish karakterinin yeni filmde “havalı ve içten” bir şekilde onore edileceğine dair söz vermişti.

Jake Kasdan tarafından yönetilecek olan film 2017’de vizyona girecek. Heyecanla ve merakla bekliyoruz. Filmin hemen akabinde Jumanji kutu oyunlarının da piyasaya çıkmasını bekliyoruz doğrusu.

İlginizi Çekebilir  Star Wars Özüne Dönüyor!