Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Yeni Indiana Jones Filminin Vizyona Gireceği Tarih Belli Oldu

Yeni Indiana Jones Filminin Vizyona Gireceği Tarih Belli Oldu

Fantastik maceralar ve kayıp hazineler peşinde koşan arkeolog Indiana Jones‘un yeni macerasına ne zaman kavuşacağımız sonunda açıklandı.

Başrolünde Harrison Ford’un oynadığı, yönetmenliğini Steven Spielberg’in yaptığı hikayesini ise Steven Spielberg ile birlikte George Lucas’ın yaptığı efsane Indiana Jones serisinin yeni filmi Temmuz 2019‘da sinemalarda olacak.

Efsane kadro, yeni filmde de bir arada olacak. Harrison Ford, Indiana Jones olmayı bıraktı söylentilerine cevap olarak yine maceraya koşacak. Spielberg ve Lucas filmin hikayesini yazarken Steven Spielberg yine yönetmen koltuğunda olacak. 

Bu film son Indiana Jones filmi mi olacak diye düşünenlere de Disney’den yanıt geldi. Disney’in yöneticilerinden Alan Horn, “Indiana Jones sinema tarihinin en önemli kahramanlarından biri ve biz onu geri getirmek için sabırsızlanıyoruz. Sinema tarihinde yönetmen, oyuncu ve prodüktör olarak bu kadar önemli isimlerin bir araya geldiği çok az film vardır ve onlardan birinin parçası olduğumuz için de çok mutluyuz. Ve şunu söyleyebilirim ki Indiana filmin sonunda ölmeyecek.”

Temmuz 2019 için şimdiden heyecanlandım.