Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Yeni Hellboy Filmi Nihayet Geliyor Mu?

Yeni Hellboy Filmi Nihayet Geliyor Mu?

hellboy-banner

Bildiğiniz gibi Ron Perlman son zamanlarda Hellboy 3 için hayran kitlesinden destek arıyordu.

Hellboy 3, yönetmen Guillermo Del Toro‘nun uzun zamandır hayata geçirmek için uğraştığı bir proje fakat bir türlü aşılamayan maddi sıkıntılar yüzünden projenin gerçekleşmesi imkansız gözüküyordu.

Ama Perlman aradığı desteği bulmuş gibi gözüküyor. Geçtiğimiz akşam oyuncu Instagram hesabında şu resmi paylaştı.

Lurking… Waiting… And then, poof… One more Roman numeral after the name… As if by magic………..

Ron Perlman (@perlmutations) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

“Gizleniyor…
Bekliyor…
Ve bir anda, poof…
İsmin sonuna bir Roma rakamı daha…
Adeta sihir gibi…”

Kesin konuşmamak gerek ama bize Hellboy cephesinde güzel gelişmeler var gibi geliyor. Perlman’ın bu resmi paylaşarak sonuna bir Roma rakamının daha ekleneceği iması, Hellboy 3 için heyecanımızı daha da arttırıyor. Hiçbir şey kesin olarak onaylanmış değil ama belki de nihayet bir yapım şirketi, projenin hayata geçmesi için gereken ivmeyi vermeye karar vermiştir. Hellboy 3’ün hikayesine gelince de, yönetmen del Toro şunları söylüyor:

İlginizi Çekebilir  Stephen King'den Crimson Peak'e Geçer Not

hellboy-movie

“Üçüncü film için aklımda fikir olarak, Hellboy’un ne kadar kaçmaya çalışsa da en sonunda kaderiyle yüzleşmesi ve Liz ile birlikte doğasının bu yönünü kabullenmeye çalışma mücadelesini yansıtmak var. Ve üçüncü filmde karşısına çıkacak düşmanı yenmesi için, bunu yapmak zorunda. İnsanlığı koruyabilmek için Kıyamet’in en “iyi” yaratığı haline gelmesi gerekiyor ama bunu yaparken de çok daha karanlık bir Hellboy’a dönüşüyor.”

Hellboy, kesinlikle devamının gelmesini hak eden bir seri ve yeni bir film için kesinleşmiş haberlerin gelmesini büyük bir sabırsızlıkla bekliyoruz.