Sinema Haberleri

Yeni Bir Kick Ass Filmi Mi Geliyor?

kick-ass-banner

Dahil olduğu jenerasyonun en becerikli yönetmenlerinden biri olan Matthew Vaughn, geçtiğimiz aylarda sinema salonlarımızı ziyaret eden Kingsman: Gizli Servis filmiyle devler ligindeki hakkını veren Vaughn; eski kahramanlarını da unutmaya niyetli görünmüyor.

Mark Millar ve John Romita Jr. ikilisinin yarattığı Kick Ass serisiyle, beyazperdeyi ilginç bir uyarlama ile tanıştıran Vaughn; bu serinin peşini de kolay kolay bırakma niyetinde görünmüyor. Artık çizgi roman uyarlamaları konusunda yetkin bir isim haline gelen Vaughn; serinin üçüncü ve dördüncü filmlerini de perdeye taşımak istediğini belirtti.

Henüz resmi bir tarih belirlenmemiş olsa da, Matthew Vaughn’ın önümüzdeki yıl, serinin yeni halkaları için kolları sıvaması muhtemel görünüyor.

kickass_2-resim

Kaynak: Beyazperde

İlginizi Çekebilir  Deadpool'un Dijital Efektler Uygulanmadan Önceki Görüntüleri Yayınlandı

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Gerek ÇR’lerinin gerekse de hem yönetmen koltuğunda oturup hemde ‘senaryo çorbasında’ tuzu bulunan Matthew Vaughn nın gelecek programdaki bu yeni ‘Kick-Ass’ filmi beni hem mutlu etti hemde heyecanlandırdı. Açıkcası Chriss D’Amico nun filmde yer almayacağı düşüncesi aklıma geldikçe birazda üzüldüğümü itiraf etmeliyim. Her ne kadar Kick-Ass hem fiziki dünyası hemde konsepti itibariyle renkli olsa da yinede her ikisinede renk katan diğer bir unsur Red Mist idi. Her neyse en yakın zamanda beyazperdede görmek ümidiyle…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu