Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Yeni Batman Filminden Türkçe Afiş Yayınlandı – The LEGO Batman Movie

Yeni Batman Filminden Türkçe Afiş Yayınlandı – The LEGO Batman Movie

LEGO Movie’nin eğlenceli, iğneleyici ruhu, filmi dünya çapında bir fenomen haline getirdi. Şimdi ise sıra The LEGO Batman Movie‘de!

Bu filmde kendini lider olarak tanımlayan Lego Batman, şimdi sinemada kendi macerasında başrolü oynuyor. Fakat Gotham’da büyük değişiklikler dönüyor ve eğer şehri  düşman Joker’in elinden almak istiyorsa, Batman yasa dışı bir iş yapmak zorunda kalabilir,  belki başkalarıyla birlikte çalışmayı deneyebilir, ve belki, sadece belki, rahatlamayı öğrenebilir.

lego-batman

THe LEGO Batman Movie, Chris McKay tarafından yönetildi ve yapımcılığı ise The LEGO Movie’de birlikte çalıştıkları Dan Lin, Phil Lord, Christopher Miller ve Roy Lee’ye ait. Film Seth Grahame-Smith ve Chris McKenna & Erik Sommers tarafından yazıldı, Senaryo materyalleri Jared Stern ve John Whittington tarafından LEGO  oyuncaklarından uyarlandı.Yönetici yapımcılığı Jill Wilfert, Keith Malone ve Will Allegra’ya ait.

Bir Warner Bros. Pictures ve Warner Animation Group yapımı olan The LEGO Batman Movie’nin, LEGO System A/S, a Lin Pictures / Lord Miller / Vertigo Entertainment Production işbirliğiyle  dünya çapında 10 Şubat 2017’de vizyona girmesi planlanıyor. Filmin dağıtımı, bir Warner Bros. Entertainment Şirketi olan Warner Bros. Pictures tarafından yapılacak.

İlginizi Çekebilir  J.R.R. Tolkien'i Oynayacak Aktör Belli Oldu

The LEGO Batman Movie, Türkiye’de de 10 Şubat 2017’de 3D ve Türkçe Dublajlı olarak vizyona girecek.