Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Yeni Alien Filminin Senaryosu Şimdiden Hazır

Yeni Alien Filminin Senaryosu Şimdiden Hazır

Alien: Covenant hakkında röportaj veren ünlü yönetmen Ridley Scott, sıradaki Alien filminin senaryosunu hazırladığını ve önümüzdeki yıl çekimlere başlayacağını açıkladı.

Önümüzdeki aylarda vizyona girecek olan Alien: Covenant, bu müthiş bilimkurgu serisini yeni bir boyuta taşıyacak gibi gözüküyor. Benim de beklentilerim bir hayli yüksek. Hele ki Prometheus’un atmosferinden sonra ve Covenant’ın fragmanını gördükten sonra hafif bir heyecan dalgasına kapıldım.

Bu heyecan dalgası Sydney Morning Herald’a röportaj veren Ridley Scott’un açıklamalarıyla biraz daha arttı. Scott’un yeni Alien filmi daha vizyona girmedi ama sıradaki filmin senaryosunun hazır olduğunu açıkladı. Covenant’ın devamının hazır olduğunu açıklayan Scott, filmleri arasında çok fazla süre girmemesi gerektiğini düşünüyor.

Alien filmleri için çalışmalarına devam eden Scott, Prometheus serisini de yarım bırakmayı düşünmüyor. Alien mitolojisinin öncesine odaklanacak olan Prometheus’u üçleme olarak sonlandırmayı planladığını açıkladı.

İlginizi Çekebilir  Aquaman Filminin Kötü Adamı Belli Oldu