Sinema Haberleri

X-Men: Apocalypse’in Konusu Açıklandı

apocalypse-x-men.jpg

20th Century Fox firmasının yapımcılığını üstlendiği X-Men: Apocalypse filminin konusu sonunda resmen açıklandı.

X-Men filmi ile M&M çikolatalarının ortaklığın duyurulduğu basın toplantısında Magneto ve Storm şeklindeki M&M fotoğraflarının yanı sıra merakla beklenen X-Men: Apocalypse filminin sinopsisi de yayınlandı.

İnsanlığın tarihinden beri Tanrı olarak görülen, gelmiş geçmiş en güçlü mutant olan Apocalypse’i seyirciye tanıtacak olan yapım ölümsüz mutantın yüzyıllık uykusundan uyandıktan sonra Magneto’nun öncülüğünü ettiği güçlü bir mutant ekibiyle birleşerek insanlığı dünyadan silme ve dünyanın yönetimini yeniden Apocalypse’e verme çabasını anlatıyor. Dünya yok olmanın eşiğine gelmişken Mystique, Profesör X’in de yardımıyla genç bir mutant ekibine önderlik ederek dünyayı yıkımdan kurtarmaya çalışıyor.

X-Men-Apocalypse-Poster-No-Text

Profesör X rolünde James McAvoy, Magneto rolünde Michael Fassbender, Mystique rolünde Jennifer Lawrence ve Beast rolünde Nicholas Hoult’un yanı sıra Quicksilver rolünde Evan Peters, Moira MacTaggert rolünde Rose Byrneve, Havok rolünde Lucas Till de seriye geri dönüyor. Kadroya yeni katılan isimler ise Storm rolünde Alexandra Shipp, Jean Grey rolünde Sophie Turner, Angel rolünde Ben Hardy, Cyclops rolünde Tye Sheridan, Psylocke rolünde Olivia Munn ve Jubilee rolünde Lana Condor oluyor. Filmin kötü mutantı Apocalypse rolünü ise Oscar Isaac üstleniyor.

Bryan Singer imzalı X-Men üçlemesinin son filmi olan X-Men: Apocalypse 27 Mayıs 2016‘da vizyona girecek.

İlginizi Çekebilir  Alice in Wonderland 2 Filmi Duyuruldu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu