Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » X-Men: Apocalypse, X-Men Evrenini Sonsuza Dek Değiştirecek

X-Men: Apocalypse, X-Men Evrenini Sonsuza Dek Değiştirecek

x-men-banner

X-Men: Days of Future Past’in gişe başarısı malum. Dolayısıyla X-Men: Apocalypse‘in 2016’nın en çok beklenen filmlerinden biri olması hiçbirimiz için şaşırtıcı bir durum değil.

Filmde, Profesör X, Magneto, Mystique, Beast, Havok ve Quicksilver gibi Birinci Sınıf mutantların neredeyse X-Men’in demirbaşları haline gelmiş Cyclops, Jean Grey, Storm, Nightcrawler ve daha nicesine katılmasıyla, muhtemelen bugüne kadar gördüğümüz en büyük mutant topluluğunu izleyeceğiz.

IGN’le geçtiğimiz günlerde yaptığı röportajda, senarist ve yapımcı Simon Kinberg, heyecanla beklenen X-Men: Apocalypse filminden de bahsetmeyi ihmal etmedi.

x-men

Merak edilen birçok soruyu yanıtsız bırakmış olsa da, beklenen üç X-Men filminin de (Deadpool, Apocalypse, Gambit) eş zamanlı geçeceğini ve üç filmde de olayların ve sonuçların birbirini etkileyeceğini belirtti. Ayrıca X-Men: Apocalypse’in, bugüne kadar çekilmiş olan en büyük X-Men filmi olacağını ve X-Men sinematik evrenini sonsuza dek değiştireceğini de ekledi.

Bu cümlenin altında nelerin yattığını hepimiz sinemalarda birlikte göreceğiz. Fakat birçok büyük mutantın aynı anda sahneye çıkması, sonsuz sayıda ihtimali de beraberinde getiriyor.

İlginizi Çekebilir  Marvel Başkanı Kevin Feige, Star Wars Filmi İçin Kolları Sıvadı

Kinberg, yazarlığını üstlendiği başka bir proje olan Fantastik Four ile ortak bir film fikrinin de hâlâ akıllarında olduğunu, her an ufukta yeni bir birlikteliğin belirebileceğini söyledi.