Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Wonder Woman 3, Patty Jenkins’in Serideki Son Filmi Olacak

Wonder Woman 3, Patty Jenkins’in Serideki Son Filmi Olacak

DC‘nin iki Wonder Woman filmini çeken yönetmen Patty Jenkins, 3. filmden sonra seriyi bırakmayı planlıyor.

Alman Geek dergisine röportaj veren Patty Jenkins, Wonder Woman ve Wonder Woman 1984 filmleri hakkında konuştu:

Wonder Woman 1984, ilk filme koyamadığım birçok şeyi yapma şansı verdi. Wonder Woman‘ın orijinal hikayesini anlatabildiğim için çok mutluydum ama neler yapabileceğini gerçekten görememiştik. Gücünün zirvesindeyken nasıl olduğunu göstermek heyecan verici. Ancak içten mücadelesi de çok önemli: Prenses Diana, insanlığa yardım etmeye çalışan bir tanrıça. Sadece kötülerle savaşan biri değil, aynı zamanda kötü insanlara kendilerini nasıl geliştireceklerini de göstermeye çalışan biri. Bu ilginç bir ikilem.”

Serinin 3. filminin kendisi için son olacağını açıklayan Jenkins, “Bir sonraki film büyük ihtimalle benim son Wonder Woman filmim olacak. Bu yüzden göstermek istediklerimin hepsini ona eklemek istiyorum. Çok dikkatli düşünmek zorundayız” diye sözlerini sürdürdü.

Covid-19 salgını nedeniyle gösterimi ertelenen Wonder Woman 1984 filmi 2 Ekim‘de sinema salonlarında yerini alacak. Öte yandan Patty Jenkins‘in sözünü ettiği Wonder Woman 3‘te; Gal Gadot tarafından canlandırılan Prenses Diana‘nın hikayesinin günümüze uzanacağı tahmin ediliyor.

İlginizi Çekebilir  Anne Rice, Yeni Lestat Olarak Kıvanç Tatlıtuğ'u İstiyor!