Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Wonder Woman 2’nin Logosu Yayınlandı

Wonder Woman 2’nin Logosu Yayınlandı

DC‘nin bugüne kadarki en başarılı yapımlarından Wonder Woman‘ın devam filmi logosu yayınlandı, muhtemel ismi için de bahisler açıldı.

DC Entertainment‘ın Başkanı Geoff Johns, Twitter’daki kapak görselini Wonder Woman 2 filminin ilk logosu ile değiştirdi. WW84 yazısının bulunduğu logo, hikayenin 1984 yılında geçeceğine işaret ediyor. Zaten 80’lere geri döneceğini bildiğimiz Wonder Woman devam filminin tam olarak hangi senede geçeceğini de öğrenmiş olduk bu sayede…

Devam filminin olası isimleri için de tahminler başlamış durumda… Johns’un yeni kapak görseli de devreye girince, Warner Bros.’un Wonder Woman’ın devam filmi için aldığı domain isimleri arasında en yakın tahmin Wonder Woman 1984 olarak görülüyor.

Gal Gadot’un Prenses Diana olarak Wonder Woman macerasını sürdüreceği filmde; Pedro Pascal‘ın Narcos karakteri ile başrollerde olacağı ve yapımın kötü karakterlerinden Cheetah’yı Kristen Wiig‘in canlandıracağı açıklanmıştı. Chris Pine‘ın da Steve Trevor olarak ekrana dönmesi bekleniyor. Yönetmen Patty Jenkins‘in, Geoff Johns ve Dave Callaham ile senaryo üzerinde çalıştığı Wonder Woman devam filmi, 1 Kasım 2019’da gösterime girecek.