Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Wolverine 3 Filmi Old Man Logan Hikayesi Olabilir Mi?

Wolverine 3 Filmi Old Man Logan Hikayesi Olabilir Mi?

wolverine-banner

Deadpool’un +18 yaş kategorisine giren filminin ardından yeni Wolverine filminin de bu sınıflandırmada vizyona gireceği açıklanmıştı.

Peki hikaye ne üzerine olacak?

Wolverine 3 onaylandığından bu yana, senaryonun hangi çizgi roman serisine bağlı kalacağı konusunda çeşitli tartışmalar süregeliyor. Kick-Ass ve Kingsman’ın yaratıcısı Mark Millar tarafından yazılan ve Türkçemize de İhtiyar Logan adıyla kazandırılan Old Man Logan, Wolverine 3’ün senaryosu olabilir.

Son zamanlarda bu tartışmada öne çıkan isim hep Old Man Logan olmuştu. Geçtiğimiz hafta içerisinde vizyona giren Deadpool’un R Rated, yani +18 yaş olması ve izleyiciden büyük beğeni toplamasının ardından yapımcı şirket Fox, Wolverine 3’ün de bu sınıflandırma ile vizyona gireceğini duyurmuştu. Hal böyle olunca Old Man Logan’ın ağır şiddet içeren görüntüleri, Wolverine 3’ün senaryosunu oluşturabilir.

old-man-logan-wolverine

Gerçi bu konuda birçok büyük telif sıkıntısı var. Öncelikle Old Man Logan’ın hikayesini başlatan karakterlerin birçoğu Disney’in elinde. Hawkeye, Captain America, Hulk gibi kritik karakterler için Disney ve Fox’un yeniden masaya oturması gerekiyor.

Old Man Logan yeni Wolverine filmine fazlasıyla yakışabilir. Hikayede tüm süper kötülerin bir araya gelip, süper kahramanları ortadan kaldırması anlatılıyor. Bu büyük savaşın ardından Kuzey Amerika kıtası postapocalyptic bir hal alıyor. Hawkeye ise hayatta kalan süper kahramanları toplayarak son bir maceraya çıkmak istiyor.

İlginizi Çekebilir  Tolkien'in Hayatı Film Oluyor!

Bakalım ilerleyen günlerde Wolverine 3 hakkında daha neler duyacağız?