Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Willem Dafoe, Justice League Filmine Katıldı

Willem Dafoe, Justice League Filmine Katıldı

willem-dafoe-banner

Marvel evreninden DC evrenine bir oyuncu daha geçti. Sam Raimi’nin Spider-Man’inde Green Goblin’i canlandıran başarılı oyuncu Willem Dafoe, Justice League: Part One kadrosuna katıldı.

Dafoe’nun Gotham polis şefi James Gordan’ı canlandıracak ve aynı zamanda Spider-Man filmlerinde de rol arkadaşı olan J.K. Simmons’la hikayede etkileşimde olacağı hakkında hiçbir bilgi yok. Hatta Willem Dafoe’nun hangi karakteri oynayacağı da belli değil ancak “iyi” bir karakter oynayacağı açıklandı.

Willem Dafoe

THR’in haberine göre, Dafoe iyi bir karakteri oynayacak ve karakteri iki Justice League filminde de göreceğiz.

Karakter için kahraman veya süper kahraman denilmeyip sadece iyi adam denmesi insanı meraklandırıyor. Üstelik Dafoe çok sayıda kötü karakteri canlandırdıktan sonra iyi rolde nasıl olacağını görmek ayrı bir merak konusu. Üstelik biz, Dafoe’nun çok iyi bir Joker olabileceğini düşünüyoruz. Hatta bunu düşünürken yalnız olmadığımı da biliyorum. Baksanıza, harika görünmüyor mu?

willem_dafoe-joker

Justice League’nin yönetmen koltuğunda Zack Snyder var. Ben Affleck, Henry Cavill, Gal Gadot,Ezra Miller, Jason Momoa ve Ray Fisher’ın da kadrosunda yer aldığı serinin ilk filmi 17 Kasım 2017’de, ikinci filmi ise 14 Haziran 2019’da vizyona girecek.

İlginizi Çekebilir  Spider-Man: Far From Home Yönetmeni, Spider-Man 3'te Avcı Kraven'ı İstiyor