Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Warner Bros. Zatanna Filmi Üzerinde Çalışıyor Olabilir

Warner Bros. Zatanna Filmi Üzerinde Çalışıyor Olabilir

Warner Bros. ve DC Comics ikilisinin üzerinde çalıştığı projelere dair her gün yeni söylentiler duyuyoruz. İkilinin, Supergirl ve Batgirl filmleri üzerinde çalıştığına dair gelen haberlerin ardından gelen yeni bir söylentiye göre ortakların son gündemi, Zatanna’yı beyazperdeye taşımak.

İlk olarak Deadline’ın bir haberinde bahsedilen söylentiye göre Warner Bros. özellikle Justice League Dark sevenlerin yakından tanıdığı sihirbaz Zatanna’yı seyirciyle buluşturacak bir projeye odaklanmış durumda. Habere göre Zatanna’nın yanı sıra Warner Bros. ve DC Comics, kadın kahramanların başrolleri aldığı filmlere odaklanırken hayranların uzun zamandır haber beklediği The Flash ve Man of Steel 2 gibi başlıkları geri plana atmayı düşünüyor. Filmin yapım aşaması resmi olarak başlanıp başlanmadığı, yapımcılar arasında tartışılan fikir aşamasından öteye gidilip gidilmediği ise henüz belli değil.

Böylece Zatanna da DC Comics, Warner Bros. ortaklığından çıkması muhtemel projeler dedikoduları kervanında Blue Beetle, Batgirl, Supergirl, Nightwing, Cyborg, Green Lantern Corps, Booster Gold isimlerine katılmış oldu. Birkaç projede yer alacak birkaç isim açıklanmış olsa da bu filmlerin hiçbiri henüz resmi olarak yapım aşamasına geçmiş değil.

İlginizi Çekebilir  Wonder Woman 1984 Filminden 2 Yeni Fotoğraf Geldi

Warner Bros. gelecek için ihtimalleri değerlendiriyor gibi görünse de yıllık DC Comics uyarlamalarını azalttıkları da aşikar. Shazam! ve Joker filmleri 2019’da vizyona girecek. Bunun yanı sıra Wonder Woman 1984 vizyon tarihi 2020’ye itildi. Birds of Prey’in de 2020’de vizyona girmesi planlanıyor ama çekimleri henüz başlamış değil. Bu yıl izleyeceğimiz tek DC Comics uyarlaması ise 28 Aralık’ta vizyona girecek Aquaman olacak.

Zatanna’yı beyazperdede görme fikrinin heyecan verici olduğu şüphesiz fakat dedikoduların gerçeğe dönüşüp dönüşmeyeceğini, resmi bir açıklama gelmeden kestirebilmek oldukça güç.