Sinema Haberleri

Warner Bros., Henry Cavill ile Superman Rolü İçin Görüşüyor

“Man of Steel” için bir devam filmi hazırlığı şu an için olmasa da Henry Cavill‘in, “Superman” rolü için Warner Bros. ile görüştüğü ortaya çıktı.

Deadline‘ın kaynaklarına dayandırdığı habere göre; Warner Bros., Henry Cavill‘in DC Genişletilmiş Evreni‘nde yeniden Superman‘i canlandırmasını istiyor. Ancak “Man of Steel”in devamını yapmayı düşünmeyen stüdyonun planı bağımsız film yerine Cavill‘i farklı yollarla Superman‘e döndürmek. Matt Reeves‘in “The Batman” filminde görünmesi beklenmeyen Superman karakterinin “Shazam! 2”, Dwayne Johnson‘ın “Black Adam” ya da “Aquaman 2” gibi Koronavirüs salgınından sonra çalışmalarına başlanacak yapımlarda izleyici karşısına çıkma ihtimali bulunuyor.

Warner Bros. konuyla ilgili yorumda bulunmazken, Henry Cavill son olarak “Man of Steel”in izlendiği Zack Snyder‘ın “Vero İzleme Partisi’ne katıldı. Cavill, Superman karakterini yeniden canlandırmayı istediğini daha önce de ifade ederken, Snyder o yayında “Justice League” filminin kendisi tarafından hazırlanan versiyonunun 2021‘de HBO Max’te ekrana geleceğini açıkladı.

İlginizi Çekebilir  "X-Men: Days of Future Past" Filminde Neler Göreceğiz

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu