Sinema Haberleri

The Walking Dead’in Güzel Yıldızı Lauren Cohan, Batman v Superman Filmine Katıldı

batman-v-superman-logo

Batman v Superman filminin vizyona girmesine sadece aylar kalmış olmasına rağmen kadroya halen yeni isimler katılıyor.

The Walking Dead (Yürüyen Ölüler) çizgi romanından uyarlanan aynı isimli dizide Maggie Greene’i canlandıran güzel oyuncu Lauren Cohan, önemli bir rol için Batman v Superman: Dawn of Justice filmine katıldı.

Sinema eleştirmenleri, Batman v Superman filmi her ne kadar bir Batman filmi olmasa da asıl ağırlığın Batman üzerinde olacağı görüşünde buluşuyorlar. Lauren Cohan’in filme katıldığı rol de bunu doğrular gibi.

lauren-cohen

Cohen, Bruce Wayne’in -nam-ı diğer- Batman’in annesi Martha Wayne’i canlandıracak. Çizgi roman okurlarının iyi bildiği üzere Martha Wayne ve Thomas Wayne, ara sokakta vurularak küçük Bruce Wayne’in gözleri önünde öldürülüyorlar. Yani Lauren Cohan’in çok uzun süre filmde görüneceğini sanmıyoruz ancak Martha Wayne rolü için önemli bir oyuncu seçtiklerine göre filmde de önemli bir sahne göreceğiz diye düşünebiliriz.

Alternatif bir hikaye olan Flashpoint’te Martha Wayne karşımıza Joker olarak çıkmıştı. Bu sefer öyle görmeyiz diye düşünüyoruz.

martha-wayne

Batman v Superman: Dawn of Justice filmi 25 Mart’ta vizyona girecek. Filmin konusu halen açıklanmadı, heyecanla ve merakla bekliyoruz.

İlginizi Çekebilir  Beetlejuice 2'nin Senaryosu Hazırlanıyor!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu