Sinema Haberleri

Vin Diesel’ın The Last Witch Hunter Filmi Bugün Vizyonda

last-witch-hunter-banner

Son zamanlarda fantastik konularla hep ön planda olan aktör Vin Diesel, fantastik film The Last Witch Hunter (Son Cadı Avcısı) ile karşımıza çıkıyor.

Filmdeki karakterini bir masaüstü FRP oyununda da canlandıran Vin Diesel, yanan kılıcı ile cadıları avlayan Kaulder karakterini canlandırıyor.

Filmdeki Kaulder karakteri, Dungeons and Dragons oyununun sıkı bir hayranı olan Vin Diesel’ın canlandırdığı, oyundaki cadı avcısı Melkor karakterinden esinlenilerek yaratıldı. 90 milyon dolarlık bir bütçe ile çekilen fantastik filmin konusu şöyle;

last-witch-hunter-vin-diesel

Cesur bir cadı avcısı olan Kaulder, Kraliçe Cadı ve takipçilerini öldürmeyi başarır; ancak Kraliçe, ölümünden hemen önce Kaulder’i ölümsüzlükle lanetlemiş, karısı ve çocuklarını da ebediyen ondan ayırmıştır. Türünün kalan tek örneği olan Kaulder yüzyıllarını cadı avlayarak geçirir. Kraliçe Cadı habersizce dirilip intikam için katilinin peşine düşene kadar her şey yolundadır. Kraliçe, Kaulder’in peşine düştüğünde ise insan ırkının kaderini tayin edecek olan bir savaş başlayacaktır.

Modern bir cadı avı öyküsünü perdeye taşıyacak olan filmin senaryosu Cory Goodman imzalı. Yönetmen koltuğunda ise Breck Eisner oturuyor. Vin Diesel dışında Elijah Wood ve Michael Caine gibi ünlü oyuncular da filmde yer alıyor.

İlginizi Çekebilir  John Wick 3: Parabellum'dan İlk Fragman Yayınlandı

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu