Sinema Haberleri

Vin Diesel, Guardians of the Galaxy Ekibinin Avengers ile Buluşacağını Söyledi

guardians-of-the-galaxy-banner

Marvel sinematik evreninin en önemli olaylardan biri şimdilik Infinity War. 2018 yılında vizyona girecek olan Avengers: Infinity War filminin yapımcıları şu an için pek konuşmuyorlar ama hayranlar arasında çeşitli tartışmalar dönüyor.

Guardians of the Galaxy ekibinden Groot’u seslendiren ünlü oyuncu Vin Diesel sessizliği bozdu ve Guardians of the Galaxy ekibinin sıradaki Avengers filminde olacağını söyledi.

vin-diesel-groot

Avengers’ın sıradaki filminde kalabalık bir süper kahraman kadrosu göreceğimiz uzun zamandır söylentiler arasındaydı ve yüksek ihtimalli olarak görünüyordu. Bir oyuncudan duymak ise sinemada izlemeden bir adım öncesi gibi heyecanlandırıcı bir gelişme.

Guardians of the Galaxy Vol. 2 filminin yönetmeni James Gunn’ın daha öncede birkaç kez belirttiği üzere filmde Thanos veya herhangi bir Infinity Stone görünmeyecekmiş. Bu bilgi ışığında ekibin Avengers filmine nasıl dahil olacağı merak edilen bir konu.

Guardians-of-the-Galaxy-The-Avengers

Bu ve bunun gibi soruların cevabını film tarihi yaklaştıkça öğreneceğiz. Marvel ufak bilgi kırıntılarıyla filme kadar heyecanımızı arttırma işini çok iyi biliyor. Avengers: Infinity War filminin vizyon tarihinin 4 Mayıs 2018 olduğunu da not düşelim.

İlginizi Çekebilir  Wonder Woman 1984, DC Filmlerinin En Düşük Puanlı Filmi Oldu

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu