Sinema Haberleri

Ünlü Serilerden En Yeni Haberler Bu Yazıda

X-Men, Deadpool, Conan The Barbarian, The X-Files vs… Hazırlıkları süren yapımlarla ilgili yepyeni bilgiler haber havuzlarına düşmeye başladı. İşte bunlardan bazıları…

X-Men: Dark Phoenix

Cinema Blend’e konuşan oyuncu Rose Byrne, X-Men: Apocalypse’te canlandırdığı Moira Mactaggart karakterinin Dark Phoenix’te yer almayacağını açıkladı. X-Men : Dark Phoenix’te karakterin yer almayacağını belirten güzel aktris, süper kahraman filmi kadrosunda olmanın çok eğlenceli olduğunu da belirtti.

İlgili Makaleler

Shazam!

Warner Bros. filmin özetini yayınladı: “Hepimizin içinde süper kahraman yatar, onu açığa çıkarmak biraz sihir gerektirir. Billy Batson’ın(Asher Angel) durumunda bu, bir kelimeyi yüksek sesle söylemesiyle gerçekleşir: Shazam! Bu kelime ile 14 yaşındaki çocuk bir anda yetişkin bir süper kahraman olan Shazam’a(Zachary Levi) dönüşür. Ve dönüştüğü yeni halinde bir çocuk ne yaparsa onu yapar: eğlenmek! Uçabiliyor mu? X-Ray görüşü var mı? Ellerinden şimşek çıkarabiliyor mu? Sosyal sınavından geçebilir mi? Böylece Billy, bütün neşeli çocuk pervasızlığı ile Shazam’ın yetenek sınırlarını test eder. Ancak kısa sürede yeteneklerini kontrol etme konusunda ustalaşması gerekmektedir ki Dr. Thaddeus Sivana’nın (Mark Strong) emrindeki ölümcül güçlerle savaşabilsin.”

Accident Man

Film School Rejects, Accident Man filminden çarpıcı bir dövüş sahnesi yayınladı. Pat Mill’in çizgi romanından sinemaya uyarlanan Accident Man’i canlandıran Scott Adkins(ki kendisi senaryo ve yapımda da söz sahibi), Michael Jai White ve Ray Park ikilisi ile kapışıyor:

Deadpool

Filmin yıldızı Ryan Reynolds’ın Twitter hesabından Deadpool 2’nin posterini paylaştı. Absürt dışavurumlarını her fırsatta gözümüze sokan Deadpool, bu kez 1984 yapımı Flashdance filmine gönderme yaptığı bu pozla karşımızda. Filmin 1 Haziran’da vizyona gireceğini de hatırlatalım.

Conan The Barbarian

Deadline, Amazon’un Conan The Barbarian’ı televizyon dizisi olarak geliştirdiğini duyurdu. Colony’nin yaratıcılarından Ryan Condal, Game of Thrones yönetmenlerinden Miguel Sapochnik ile Fargo ve The Handmaid’s Tale’in yapımcılarından Warren Littlefield üçlüsü projede yer alıyor.

The X-Files

Digital Spy’ın verdiği bilgiye göre, X-Files’ın yaratıcısı Chris Carter milyonların takip ettiği serinin Gillian Anderson’sız (Dana Scully) devam edeceğini açıkladı. Carter, tecrübeli oyuncunun diziyi bırakma kararının ardından şunları söyledi: “The X-Files’ın daha anlatacağı çok hikayesi olduğunu düşünüyorum. Gillian olsun ya da olmasın. Gillian’ın gidişinden dolayı çok üzgünüm. Bu diziyi hiç onsuz düşünmemiştim. Bu bir son mu? Evet bir şeyin sonu, belki de yeni bir şeyin başlangıcıdır. Bundan sonra düşünüp, nereye gideceğimize karar vermemiz gerekiyor.”

İlginizi Çekebilir  Stranger Things'in Eleven'ı X-23 Olabilirdi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu