Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Ünlü Şarkıcı Paul McCartney, Pirates of the Caribbean Filmine Katıldı

Ünlü Şarkıcı Paul McCartney, Pirates of the Caribbean Filmine Katıldı

pirates-of-the-carribean-dead-man-tell-no-tales-banner

Jack Sparrow rolündeki Johnny Depp, Hector Barbossa rolündeki Geoffrey Rush, Will Turner rolündeki Orlando Bloom ve Scrum rolündeki Stephen Graham’ı yeniden görme şansına erişeceğimiz Pirates of the Caribbean: Dead Man Tell No Tales‘ın kadrosu zenginleşiyor.

Deadline haberine göre son olarak Brenton Thwaites, filmin kötü adamı Kaptan Salazar’ı canlandıracak Javier Bardem ve filmin astronom Carina rolünde Kaya Scodelario‘yu kadrosuna katan filmin son eklemesi Beatles grubunun kurucularından, ünlü müzisyen ​Paul McCartney oldu. 2017 yılında vizyona girecek olan Pirates of the Caribbean sersinini 5. filminin çekimleri tamamlanmış olsa da yönetmenler Joachim Ronning ve Espen Sandberg ünlü müzisyenin sahneleri için ek çekimler yapacak.

pirate-caribbean-paul-mccartney

Filmde üstlendiği Carina Smyth rolüyle ilgili de konuşan Scodelario, “Carina bir astronom ve bir akademisyen. Kadınlar o dönemde üniversitelere giremediği için üniversitede okuyabilme hakkını kazanmak için mücadele ediyor. Yani kendi macerası var. Poseidon’un üç dişli zıpkınını arıyor. Elinde ipuçları olan bir günlük var Jack Sparrow’a eşlik ediyor” diye konuşmuştu. Yeni Karayip Korsanları filmini perdede görebilmek için biraz daha beklememi gerekecek.

Film, 7 Haziran 2017 tarihinde izleyiciyle buluşacak!

İlginizi Çekebilir  Yeni Indiana Jones Filminin Vizyona Gireceği Tarih Belli Oldu

Kaynak: Beyazperde