Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Ünlü Oyuncu Bill Paxton 61 Yaşında Aramızdan Ayrıldı

Ünlü Oyuncu Bill Paxton 61 Yaşında Aramızdan Ayrıldı

2016 yılında müzik, dizi ve sinema dünyasından pek çok ünlüyü kaybettik. Bu yıl nasıl haberler alacağız derken hiç beklemediğimiz bir şekilde, 61 yaşındaki Bill Paxton’ın ölüm haberini aldık.

Ölümü ile ilgili tek bildiğimiz geçirdiği bir ameliyat sonrasında oluşan komplikasyon. Ailesinden gelen başka bir bilgi yok.

1955 yılım Texas doğumlu Paxton’ın filmografisinde başta Aliens olmak üzere Near Dark, Apollo 13, Twister, TitanicEdge of Tomorrow ve (tam bir ünlüler kervanı, favori westernlerimden) Tombstone gibi sağlam filmler barındırıyor.

Kariyerine kısa filmlerle ve diziler ile başlamış, 1984’te ilk Terminator’deki ufak rolünden sonra, 1986’da Aliens’ta “Game over man, game over!” repliği ile hafızalara kazınmış Hudson karakterine hayat vermişti. Agents of S.H.I.E.L.D. hayranları ise ünlü oyuncuyu ilk sezonda canlandırdığı John Garret karakteri ile bilirler.

Hem Alien hem Predator hem de Terminator tarafından öldürülen tek aktördü. Huzur içinde yatsın, Ailesini ve tüm hayranlarının başı sağolsun. Bill Paxton için Game Over ama onu özleyeceğiz…

İlginizi Çekebilir  Guardians of the Galaxy 3'ün Çekimleri Seneye Başlıyor

Bu sahneyi hangimiz unutabiliriz ki!