Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Uncharted Filmi Bir Yönetmenini Daha Kaybetti!

Uncharted Filmi Bir Yönetmenini Daha Kaybetti!

Naughty Dog ve Sony‘nin video oyun serisi Uncharted‘ı sinemaya taşıması planlanan yapım yine sekteye uğradı. Deadline‘ın haberine göre; Uncharted filminin yönetmeni Travis Knight, Tom Holland‘ın Spider-Man çekim programı nedeniyle projeden ayrılmak zorunda kaldı.

Spider-Man filminin çekim takvimi, Uncharted oyun serisinin sinema uyarlamasına darbe vurdu. Kadrolu “Spider-Man” Tom Holland‘ın başrolde yer alacağı filmin başındaki Travis Knight (Bumblebee, Kuba ve Sihirli Telleri), çekim takvimini Örümcek Adam filmine göre ayarlaması istenince projeden ayrıldı.

Bu kopuş Uncharted filminin 6. kaybı oldu. Daha önce de The Hurt Locker‘dan Mark Boal, Oscar adayı David O. Russell, Doctor Strange‘ten Thomas Dean Donnelly ve Joshua Oppenheimer, Safe House‘tan David Guggenheim ve Joe Carnahan da yapıma dahil olmuş ancak farklı sebeplerle ayrılmıştı.

Sony, Tom Holland (Nathan Drake) ve Mark Wahlberg‘ün (Victor Sullivan) halen içinde bulunduğu proje için yönetmen arayışını yeniden başlattı. Rafe Judkins, Art Marcum ve Matt Holloway tarafından senaryosu yazılan Uncharted‘ın gösterim tarihi daha önce 18 Aralık 2020 olarak duyurulmuştu.

İlginizi Çekebilir  Paramount, Power Rangers Filmi İçin, The End of the F***ing World'ün Yönetmenini İstiyor