Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Tüyo Sağlam Yerden; Jared Leto’nun Joker’i Birds of Prey’de Olmayacak!

Tüyo Sağlam Yerden; Jared Leto’nun Joker’i Birds of Prey’de Olmayacak!

David Ayer imzalı Suicide Squad‘daki Harley Quinn rolünü bağımsız filmi “Birds of Prey and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn” ile devam ettiren Margot Robbie, Jared Leto‘nun canlandırdığı Joker‘in yapımda yer almayacağını açıkladı.

Karakterinin Joker‘den ayrıldığı dönemde geçen “Birds of Prey”in heyecanını yaşayan yeni “Harley QuinnMargot Robbie, Leto‘nun kadroda olmadığını açıkladıktan sonra, Todd Phillips‘in Joker filmindeki başarılı performansıyla alkışları toplayan Joaquin Phoenix‘i de övmeyi ihmal etmedi. Birds of Prey‘in Joker filminin tarzını takip etmeyeceğini belirten Robbie, “Joker filmi çok daha ayakları yere basan bir yapım. Bizimki farklı. Abartılı. Ama günün sonunda gerçekten eğlenceli. Güçlü kadınlardan oluşan bir grup. Bu bir yolculuk, çılgın bir yolculuk” dedi.

Cathy Yan‘ın yönetip, Christina Hodson‘ın senaryosunu kaleme aldığı Birds of Prey and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn‘de; Mary Elizabeth Winstead (Huntress), Jurnee Smollett-Bell (Black Canary), Ella Jay Basco (Cassandra Cain), Ewan McGregor (Black Mask), Chris Messina (Victor Zsasz) ve Rosie Perez (Renee Montoya) de rol alıyor. Harley‘nin, kızlar çetesi ile atıldığı Joker‘siz maceralarını 7 Şubat‘ta izleyebileceğiz.

İlginizi Çekebilir  Todd Phillips'i Joker'in Devam Filmine İkna Etmek İsteyen Joaquin Phoenix Bakın Neler Yapmış