Sinema Haberleri

Transformers 5 Filminin İsmi Belli Oldu

transformers-banner

Transformers film serisinin yenisi yolda.

Transformers 5 adıyla bahsi geçen filmin adı da sonunda belli oldu.

Son olarak Transformers: Age of Extinction filminde Optimus Prime‘ı, elinde kocaman bir kılıçla Grimlock’ı bir süvari gibi sürerken görmüştük.

optimus-prime-grimlock

Bu görüntüyü niye hatırlattık? Çünkü Transformers 5 filminin ismi doğrudan bana bu anı hatırlattı. Yeni filmin ismi Transformers: The Last Knight olarak açıklandı.

Transformers: The Last Knight deyince aklıma ilk olarak ata binen bir şövalye geldi. Optimus Prime’ın Grimlock’ın üzerine binmesi bir şövalyenin atı üzerinde savaşa gidişi gibiydi. Eee sonuç olarak Optimus Prime da Primelar’ın sonuncusu. Böylece filmin isminde geçen The Last Knight doğrudan Optimus Prime ile ilgili bir film gelecek izlenimi yarattı.

transformers-the-last-knight

Filmin logosu da Paramount Pictures tarafından yayınlandı.

Art Marcum, Matt Holloway ve Ken Nolan tarafından yazılacak senaryoyu yine Michael Bay filme çekecek. Mark Wahlberg, başrol olarak devam ederken filmde genç kızı Isabela Moner oynayacak. Komedyen Jerrod Carmichael da filmde yer alacak bir diğer isim.

Filmin 23 Haziran 2017’de vizyona gireceği açıklandı. Daha önce de diğer filmlerin tarihlerini duyurmuştuk. Kısacası, peş peşe Transformers izleyeceğiz.

Transformers: The Last Knight çekimleri 6 Haziran’da Detroit’te başlıyor.

İlginizi Çekebilir  Sinemanın Milyar Dolarlar Kulübü

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu