Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Toy Story 4 Yönetmeni, Transformers’ın Geçmişini Anlatan Animasyon Filminin Başına Geçti

Toy Story 4 Yönetmeni, Transformers’ın Geçmişini Anlatan Animasyon Filminin Başına Geçti

Hasbro bünyesindeki eOne Stüdyosu ile Paramount Pictures, yeni bir Transformers filmi geliştirmeye hazırlanıyor. Öncül animasyon filmi olacağı belirtilen projenin başına Toy Story 4‘ün yönetmeni Josh Cooley getirildi.

Optimus Prime

Deadline‘ın duyurduğu habere göre; yeni geliştirilecek animasyon filminde Transformersların gezegeni Cybertron‘a gideceğiz. Autobot ve Decepticonların evinde geçecek yapımda Dünya‘ya gelmeden önce Optimus Prime ve Megatron arasında yaşananlar anlatılacak.

Transformers hayranlarının uzun süredir ekranlarda görmek istediği hikayeyi Marvel‘ın Ant Man serisinde birlikte çalışan Andrew Barrer ile Gabriel Ferrari yazdı. Filmin yönetmen koltuğuna oturan Josh Cooley, şu sıralar yazarlarla senaryoyu gözden geçirmekle meşgul.

Josh Cooley
Josh Cooley

Hollywood projelerinin tamamı yeni tip Koronavirüs (Covid-19) salgını nedeniyle durdurulsa da animasyon yapımların üretimine evlerden devam ediliyor. Yapım aşamasında Koronavirüs salgınından etkilenmeyeceği tahmin edilen animasyon Transformers filminin planlanan gösterim tarihi ise bilinmiyor.

İlginizi Çekebilir  Han Solo Filminin Senaristi Jonathan Kasdan Indiana Jones 5'i Yazacak