Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Tom Holland, Spider-Man’in Geleceği Hakkında Konuştu

Tom Holland, Spider-Man’in Geleceği Hakkında Konuştu

Oyuncu Tom Holland, Spider-Man‘in Marvel’ı terk etmesi hakkında ilk kez konuştu ve, “Örümcek Adam’ın geleceği farklı olacak, ama aynı derecede harika ve şaşırtıcı olacak ve onu daha da havalı hale getirmek için yeni yollar bulacağız” dedi.

Spider-Man serisinin Marvel’ı terk etmesinin ardından Peter Parker karakterine hayat veren oyuncu Tom Holland‘dan ilk yorumlar geldi.

Beyazperde’nin haberine göre, Onward filmin seslendirme kadrosunda Guardians of the Galaxy serisinde Star-Lord lakaplı Peter Quill’e hayat veren Chris Pratt ile birlikte yer alan Tom Holland, Disney’in D23 Expo etkinliğinde, “Biz buraya son gelişimizde, Titan’da savaşan uzay dostlarıydık, şimdi de Los Angeles’ta savaşan elf arkadaşlarız,” dedi.

Sözlerinin devamında Spider-Man karakterinin Marvel’ı terk etmesi hakkında şöyle konuştu:

Beş harika film çektik. Beş muhteşem yıl oldu. Hayatımın en harika zamanlarını yaşadım. Kim bilir gelecek neler gösterecek? Ama bildiğim tek şey; Spider-Man’i canlandırırken çok keyifli zaman geçirmeye devam edeceğim. Çok eğlenceli olacak, her ne şekilde ilerlemeyi seçersek seçelim. Spider-Man’in geleceği farklı olacak ama aynı derecede harika ve şaşırtıcı olacak ve onu daha da havalı hale getirmek için yeni yollar bulacağız.”

Spider-Man’in Disney Kariyerine Ne Olmuştu?

Gelen anlaşmazlık haberlerine göre, Sony Pictures’ın çalışmalarını yürüttüğü, sıradaki iki Örümcek Adam filminde, önde gelen yaratıcı yapımcı olarak Kevin Feige yer almayacak. Yönetmen Jon Watts ve yıldız Tom Holland gelecek filmler için kadroda kalmaya devam edecekler. Ancak aylardır süren anlaşmazlığın bu talihsiz sonucu değişmediği sürece Marvel Studios Örümcek Adam filmlerinden elini çekmiş olacak.

İlginizi Çekebilir  Açlık Oyunları: Alaycı Kuş - Bölüm 1 Vizyona Girdi
Spider-Man, Marvel Evreninde Yer Alamayacak

Anlaşmazlık, Disney’in gelecekteki Örümcek Adam filmlerinde, ileride 50/50 ortaklıkla sonuçlanabilecek olan ortak finansman hissesi almak istemesinden kaynaklandı. Örümcek Adam evrendeki anlaşmayı başka filmlere de yayabilecek tartışmalar bile vardı. Sony, Marvel Studios’un brüt kazancın yüzde 5’ine yakın bir oranı aldığı anlaşma şartlarını devam ettirmeyi teklif etti, ancak Disney reddetti.

Kaynak: SputnikNews, Beyazperde