Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Tom Hardy’nin The Last Jedi’da Yer Aldığı Doğrulandı!

Tom Hardy’nin The Last Jedi’da Yer Aldığı Doğrulandı!

Star Wars: The Last Jedi filminin çekimlerinin başladığı günden beri filme dair ortalıkta dolaşan pek çok söylenti vardı. Şüphesiz ki bunlardan en popüleri de Mad Max: Fury Road ile yıldızı iyiden iyiye parlayan Tom Hardy’nin, küçük bir rolle The Last Jedi kadrosunda yer alacağıydı.

Aylar boyunca gerek yapım ekibinin gerekse oyuncu kadrosunun bu konudaki sessizliğini, filmin baş rollerinden John Boyega bozdu.

Cuma günü katıldığı BBC Radio 4 yayını esnasında gelen sorulara dayanamayan Boyega, verdiği şu cevapla söylentileri doğruladı, “Ne zaman bu soruyla karşılaşsam bir şekilde atlatmam gerekiyor. Evet, Tom Hardy setteydi.”

Ayrıca Boyega, çekimler esnasında iki ünlü İngiliz’in daha onlara katıldığını açıkladı, Birleşik Krallık’ın veliahtları Prens William ve Prens Harry‘nin de The Last Jedi’da yer alacağı söylentilerine açıklık getirdi: “Sanırım o sahneyi çıkardılar. Bu sırlardan bıktım. Setteydiler. Oradaydılar. Saklamaktan bıktım. Sanırım zaten bu bilgi sızmıştı. Fotoğraflar vardı. Setteydiler, aynen Tom Hardy gibi.”

Star Wars: The Force Awakens’daki küçük Daniel Craig sürprizinin ardından Tom Hardy’nin de sete şöyle bir uğramış olması ihtimaller dışı değil. Fakat umuyoruz ki Prens William ve Prens Harry’nin sahnelerini de izleme şansı yakalarız.

İlginizi Çekebilir  Ajan Smith, Matrix 4 Filminde Olmayacak

Star Wars: The Last Jedi, 15 Aralık 2017‘de vizyona girecek.