Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Tom Hardy, Punisher Olmak İstiyor!

Tom Hardy, Punisher Olmak İstiyor!

tom-hardy-punisher-banner

İngiliz asıllı ünlü oyuncu Tom Hardy, bir başka çizgi roman karakterini daha canlandırmak istiyor. Collider sitesi ile yaptığı röportaj sırasında, Frank Castle’ı oynamak istediğini dile getirdi.

The Dark Knight Rises’daki unutulmaz Bane performansı ile akıllarımıza kazınan Tom Hardy, çizgi roman dünyasını sevmiş gibi gözüküyor. Önümüzdeki günlerde vizyona girecek olan yeni Mad Max filminde baş rolü kapan Hardy, geleceğe yönelik planlarına bir yenisini ekledi: Punisher.

Collider’a verdiği röportaj sırasında “Punisher olmak istiyorum. Punisher ya da Splinter Cell olabilirim. Tam olarak ne istediğimden de emin değilim” sözlerine yer veren Hardy, Marvel’ın dikkatini çekmek istiyor olabilir.

Hardy, çekimleri yeni başlayan Suicide Squad filminde de bir role sahipti. Rick Flagg karakterini canlandırması planlanan Hardy’nin takvimi, filmin çekimleriyle uyuşmayınca bu plan iptal edilmişti.

tom-hardy-mad-max-gorsel-001

Geçtiğimiz günlerde yapılan resmi açıklama ile Marvel’ın daha önceden dağıttığı çizgi roman karakterlerini topladığı ortaya çıkmıştı. Ghost Rider, Punisher ve Blade gibi karakterleri önümüzdeki yıllarda beyazperdede göreceğiz gibi duruyor. Marvel Sinematik Evreni gün geçtikçe büyüyor. Firmanın üst düzey yöneticisi Kevin Feige’in, yeni filmler için dikkat çeken yıldızları da kadroya eklemek istediği biliniyor.

İlginizi Çekebilir  Dracula Türkiye'ye Karşı!

Hardy’nin açıklaması şakayla karışık da olsa, Frank Castle’a çok yakışacağını düşünüyoruz. Hatırlarsanız The Punisher (2004) ve Punisher: War Zone (2008) olmak üzere iki film çekilmişti. Ayrıca Thomas Jane’in kısa filmi Dirty Laundry’i de unutmamak lazım.