Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Tim Burton’ın Miss Peregrine’s Home for Peculiar Children Filminden İlk Görüntüler

Tim Burton’ın Miss Peregrine’s Home for Peculiar Children Filminden İlk Görüntüler

Miss-Peregrines-Home-for-Peculiar-Children

Fantastik sinemanın dahisi Tim BurtonRansom Riggs‘in kaleme aldığı ilginç fantezi öyküsü Miss Peregrine’s Home for Peculiar Children (Bayan Peregrine’in Tuhaf Çocukları) filmini beyazperdeye uyarlamaya başladı.

Eylül 2014’te bu projenin belli olmasına rağmen çekimler neredeyse ancak 1,5 sene sonra başladı. Şimdi de filmden ilk görüntüler geldi.

Filmin dehşete düşüren biraz “karanlık” görüntülerinin altında yine iç karartıcı bir hikaye yatıyor. Konusu şöyle;

Yaşadığı korkunç aile trajedisi yüzünden Galler kıyılarındaki, dünyadan uzakta kalmış bir adaya yolculuk eden on altı yaşındaki Jacob, burada Bayan Peregrine’in Tuhaf Çocuklar Yetimhanesi’nin yıkıntılarını keşfetmekle kalmayıp, Bayan Peregrine’in çocuklarının sadece tuhaf olmaktan çok daha fazlası olduğunun farkına varır.

Dark Shadows’ta da Tim Burton’la çalışan Eva Green’in Miss Peregrine rolüne karşımıza çıkacağı, Judi Dench, Asa Butterfield, Ella Purnell, Chris O’Dowd, Allison Janney, Rupert Everett, Terence Stamp ve Samuel L. Jackson’ı da kadrosunda barındıran Miss Peregrine’s Home For Peculiar Children filmi 30 Eylül’de vizyona girecek.

İşte filmden ilk görüntüler:

İlginizi Çekebilir  Murder on the Orient Express Filminden Yeni Görüntüler

peregrine1-social peregrine2 peregrine3 peregrine4 peregrine5 peregrine6