Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Tim Burton’ın Karanlık Gölgeler Filmi Vizyonda!

Tim Burton’ın Karanlık Gölgeler Filmi Vizyonda!

karanlik-golgeler-banner

Uzun süredir sizlere duyurduğumuz yepyeni Tim Burton filmi Karanlık Gölgeler (Dark Shadows) bugün vizyona girdi!

Yönetmen Tim Burton, Johnny Depp, Michelle Pfeiffer ve Helena Bonham Carter’ın aralarında bulunduğu yıldız oyunculardan oluşan bir kadroyla 60’lı yılların kült klasik dizi “Karanlık Gölgeler”i (Dark Shadows) beyaz perdeye taşıdı.

karanlik-golgeler-afisİngiltere’den 1750 yılında ailesiyle birlikte geldiği Amerika’da bir balıkçılık imparatorluğu kuran Barnabas (Johhny Depp), aşık olduğu güzel Angelique Bouchard’ın (Eva Green) kalbini kırdığında, bir cadı olan Angelique tarafından vampire dönüştürülerek, canlı canlı gömülür.

Yaklaşık iki asır sonra tesadüfen serbest kalan ve kendini çok değişmiş olan 1972 yılının dünyasında bulan Barnabas, malikanesine dönerek, ailesinin adını eski görkemine kavuşturmak için işe koyulur.

”Karanlık Gölgeler”, Seth Grahame-Smith’in senaryosuna, John August ile Grahame-Smith’in hikayesine ve Dan Curtis’in yarattığı aynı adlı televizyon dizisine dayanıyor.

Tim Burton hayranlarının ve fantastik film severlerin kaçırmaması gereken muhteşem bir film. İzlerken çok eğleneceksiniz, bizden söylemesi.

İşte bu da filmin trailerı:

Filmin IMDB sayfasına buradan bakabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir  Edgar Allan Poe Beyazperdede: The Raven