Sinema Haberleri

Tim Burton’ın Dumbo Uyarlaması Haftaya Sinemalarda

Disney ve yönetmen Tim Burton, farklılıkların hoş karşılandığı, ailenin önemsendiği ve hayallerin gerçekleştiği sevilen klasik hikaye Dumbo’yu, canlı aksiyon macera olarak izleyicilere sunuyor.

23 Ekim 1941’de vizyona giren Walt Disney’in Oscar ödüllü klasik animasyonu “Dumbo”nun Tim Burton imzalı canlı aksiyon uyarlamasında; sirkin sahibi Max Medici (Danny DeVito), eski yıldız Holt Farrier (Colin Farrell) ve çocukları Milly (Nico Parker) ve Joe’yu (Finley Hobbins), çok büyük kulakları yüzünden sirkte alay konusu olan yavru bir filin bakımı için işe alır. Ancak, Dumbo’nun uçabildiğini farketmeleriyle, yeni ve büyük eğlence merkezi Dreamland için hayvanları toplayan girişimci V.A. Vandevere’nin (Michael Keaton) ilgisini çeken sirk muhteşem bir dönüşüm yaşar.

Dumbo, büyüleyici sirk sanatçısı Colette Marchant (Eva Green) ile yeni maceralara doğru kanatlanır, ta ki Holt, Dreamland’in bu parlak görüntüsünün altında karanlık sırlar yattığını öğrenene dek.

İlgili Makaleler

Dumbo’nun yönetmeni Tim Burton (“Alis Harikalar Diyarında,” “Charlie’nin Çikolata Fabrikası”), senaristi Ehren Kruger (“Ofelya,” “Korku Evi”), yapımcıları Justin Springer (“TRON Efsanesi”), Kruger, Katterli Frauenfelder (“Miss Peregrine’nin Çocukları,” “Big Eyes”) ve Derek Frey (“Miss Peregrine’nin Çocukları,” “Frankenweenie”). Film 5 Nisan’da sinemalardaki yerini alacak.

İlginizi Çekebilir  Fantastik Aksiyon Filmi Iron Mask Fragmanında Jackie Chan ve Arnold Schwarzenegger'ı Dövüşürken Görüyoruz

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu