Sinema Haberleri

Tim Burton ve Helena Bonham Carter Ayrıldı

tim-burton-helena-bonham-carter

Normalde magazin haberi vermeyiz ancak konu Hollywood’un en fantastik yönetmeni olunca, eşi de onun kadar fantastik bir oyuncu olunca haberi duyurmadan edemedik.

Hollywood’un ünlü çiftlerinden Helena Bonham Carter ve Tim Burton 13 yıllık ilişkilerini bitirdi.

Batman, Nightmare Before Christmas, Edward Scissorhands gibi filmlerin başındaki isim Tim Burton ve Harry Potter filmlerinin Bellatrix Lestrange’i, Tim Burton filmlerinin bazen güzel bazen de korkunç kadını Helena Bonham Carter 13 yıllık ilişkilerini bitirdi. Carter’ın menajeri, People dergisine yaptığı açıklamada “Bu yılın başında dostça ayrıldılar,” şeklinde konuştu.

Philips British Academy Television Awards - Arrivals

Burton ve Carter , 2001 yılında vizyona giren “Maymunlar Cehennemi” adlı filmin çekimlerinde tanışmışlardı. 2003 yılında oğulları Billy Ray, 2007 yılında da kızları Nell dünyaya geldi. Sweeney Todd, Alice In Wonderland ve Dark Shadows gibi filmlerde yakın arkadaşları Johnny Depp ile birlikte çalışan ikili Hollywood ’un en sevilen çiftlerindendi. İlişkileri sırasında Hampstead, Londra ’daki evlerinde çocuklarıyla birlikte yaşıyorlardı. Şuan da çiftin nerede yaşadığı ve çocuklarının velayetinin kimin alacağı belli değil.

İlginizi Çekebilir  Marvel, The Eternals Filminin Yönetmenini Buldu!

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu