Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Thor: Ragnarok’un Kötüsü Belli Oldu

Thor: Ragnarok’un Kötüsü Belli Oldu

cate-blanchett-thor-banner

Marvel Sinematik Evreni, seyircinin ilgisini canlı tutabilmek için birbirinden yetenekli senaristleri, yönetmenleri ve oyuncuları ekibine eklemeye devam ediyor.

Doctor Strange ile Marvel; Benedict Cumberbatch, Tilda Swinton ve yönetmen Ryan Coogler’ı bir araya getirirken, Thor: Ragnarok ile de Chris Hemsworth ve En İyi Kadın Oyuncu dalında Oscar adayı Cate Blanchett karşı karşıya gelecek.

Mark Ruffalo ve Cate Blanchett’ın de kadroya katılmış olması dışında, üçüncü Thor filmi hakkında pek bir bilgimiz yok. Senaryonun nasıl ilerleyeceği konusunda da fikir sahibi değiliz. Ragnarok, Nors mitolojisinde Dünya’nın sonu; fakat Dünya’nın sonunu konu alan bir filmi Marvel 3. Evre ve Infinity Wars ile bağlamaları pek mümkün gözükmüyor. Ayrıca Ragnarok başlığıyla çıkan yeni bir Thor hikayesinde Loki, Asgardlı bir ateş şeytan olan Surtur ile anlaşarak Asgard’a saldırıyor. Bu hikayenin ise Sonsuzluk Taşları ile bir ilgisi yok ve Cate Blanchett’in Surtur rolüne pek yakışacağını sanmıyoruz.

hela

Çeşitli kaynaklardan gelen habere göre başarılı oyuncu Thor: Ragnarok ekibine Hel ve Niflheim’ın hükümdarı Hela olarak katılıyor. Büyük bir ihtimalle Hela, Loki ile güçlerini birleştirecek fakat gerçek amacı şuan için belli değil. Bir süredir ortalıkta Hela’nın, Thanos’un aşık olduğu Death yerine Marvel Sinematik Evreni’ne katılacağı söylentileri dolaşıyordu. Bu söylentileri doğrulayan bir açıklama ise yok.

İlginizi Çekebilir  Avengers: Age of Ultron'dan Çok Özel Görüntüler

Thor: Ragnarok, 3 Kasım 2017‘de vizyona girecek.