Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Thor: Love and Thunder’ın Çekimleri 2020’de Başlayacak

Thor: Love and Thunder’ın Çekimleri 2020’de Başlayacak

Marvel Sinematik Evreni’nin 4. Kısmı’nda yer alacak olan Thor: Love and Thunder filminin senaryo çalışmalarının bittiği ve çekimlerine önümüzdeki yıl başlanacağı açıklandı.

Thor: Ragnarok’un başarısının ardından bir devam filminin daha geleceğine kesin gözüyle bakılıyordu. MCU tarafında Iron Man ve Captain America’nın ayrılıklarının ardından, eldeki kahramanlarla nasıl bir yol izleneceği de merak ediliyordu.

Marvel, 4. Evre Filmlerini Duyurdu

Taika Waititi’nin ve Chris Hemsworth’ün yeni Thor filmleri için hevesli olmaları, serinin devamının da geleceğinin işaretiydi. Geçtiğimiz haftalarda San Diego Comic-Con’da, Marvel filmlerinin nasıl devam edeceği ortaya çıkmıştı. Natalie Portman’ın Jane Foster rolüyle geri döneceği hatta kadın Thor’u canlandıracağı duyurulmuştu.

Yönetmen Taika Waititi, anlaşılan filmi çok fazla ertelemek istemiyor. Filmin senaryosunun ilk taslak çalışmasının bittiği ve önümüzdeki yılın ilk çeyreğinde de çekimlerine başlanacağı duyuruldu.

Hikayenin nasıl şekilleneceği konusunda pek fazla bilgimiz yok. Yıldırım Tanrısı Thor, elbette filmin başrolünde olacak. Jane Foster’ın filme nasıl bir katkı yapacağı ve nasıl kadın Thor olacağı da merak konusu. Ayrıca Valkyrie’i canlandıran Tessa Thompson da filmde yer alacak. Hatta karakterinin serideki ilk LGBTQ karakteri olacağı duyuruldu.

İlginizi Çekebilir  Hugh Jackman, Wolverine Karakterini Son Kez Canlandıracağını Resmen Açıkladı

Film Avengers: Endgame sonrasında geçecek. Ancak Thor, filmin sonunda Guardians of the Galaxy ekibiyle birlikte yola çıkmıştı. Sürecin nasıl işleneceği de merak konusu.